PAN-TER Projesinin ilk yüz yüze toplantısı; pandemi nedeni ile 31.03.2023 tarihinde 16 Kurumdan gelen 50’yi aşkın araştırmacı ve TÜBİTAK’tan gelen uzmanlar ile birlikte İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
![](https://panter.ibg.edu.tr/wp-content/uploads/2023/08/31.03.2023.jpg)
Toplantıda yürürlükte olan projelerin güncel durumları ile ilgili bilgilendirme sunumları yapıldı. TÜBİTAK uzmanları ve araştırmacılar tarafından gelen sorular ve yürütücülerin bu sorulara yanıtlarıyla toplantı sempozyum havasında başarıyla tamamlandı.